Jakie sterydy są odpowiednie dla początkujących?

Sterydy anaboliczne – określane również jako anaboliki – to substancje, które pomagają w zbudowaniu dużej masy mięśniowej. Ich wybór jest obecnie ogromny, o czym może przekonać się każdy, kogo interesują sterydy online. W związku z tym pojawia się pytanie, jakie anaboliki są najbardziej odpowiednie dla osób początkujących.

O czym pamiętać, rozpoczynając stosowanie anabolików?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby przed rozpoczęciem stosowania poznać steryd, który zamierzamy wprowadzić do organizmu. Trzeba wiedzieć jak działa, ale również jakie skutki uboczne mogą się pojawić i kiedy należy preparat odstawić. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie zareagować w porę, co może doprowadzić do poważnych problemów. Dla osób początkujących poleca się przede wszystkim te anaboliki, które mają krótki okres półtrwania. Kiedy je odstawimy, nasz organizm naprawdę szybko je wyeliminuje, co sprawi, że ustąpią również ewentualne skutki uboczne. Wiedza ta jest niezbędna do tego, aby prawidłowo przeprowadzić cykl sterydowy.

Jakie anaboliki są dobre na początek?

Wskazać można kilka sterydów, które są szczególnie polecane osobom początkującym. Do tych najbardziej popularnych zaleca się:

  • testosteron (w formie propionatu);

  • metanabol;

  • winstrol.

Testosteron to jeden ze skuteczniejszych sterydów. Dostępny jest zarówno w formie tabletek, jak i iniekcji. Propionat ma wyłącznie formę zastrzyków o charakterze domięśniowym. Jest to forma odpowiednia nie tylko dla początkujących, ale również dla kobiet, które raczej powinny unikać stosowania testosteronu w tabletkach. Metanabol to preparat, który polecić można wszystkim, których interesują dobre efekty, a także atrakcyjny sterydy cennik. Plusem tego preparatu jest także duże bezpieczeństwo jego stosowania. Ma formę wygodnych w użyciu tabletek, co początkujący bardzo mocno cenią.

Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sterydami powinny pamiętać, aby sięgać po odpowiednie środki, które najpierw trzeba dobrze poznać. Pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *