Colostrum krem idealną ochroną dla ciała i skóry

Wiele kosmetyków na naszym rynku ma naturalne składy. Jest to teraz modne, i zdrowe. Między innymi zdrowe dla naszego ciała jest korzystanie z kosmetyków colostrum, zawierających substancję aktywną- colostrum bovinum. Jest to środek, który pozwala naszemu ciału na szybsza regenerację i łatwiejsze usuwanie toksyn z organizmu. Jest ono robione z naturalnych składników. Mleko klaczy jest jednym z nich. Siara klaczy ma najwięcej dobroczynnych składników odżywczych właśnie w pierwszych 72 godzinach po oźrebieniu- stąd też pozyskiwane colostrum trafia do kosmetyków, z których korzystamy na co dzień. Nie wywołuje ono reakcji alergicznych, więc może być wykorzystywane przez każdego. Korzystanie Colostrum krem przynosi szybkie efekty.

Co daje korzystanie z colostrum krem?

Colostrum bovinum jest wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym już od lat. Poza typowymi suplementami diety, które działają na nasze ciała od środka, oddziałują również na nasza skórę od zewnątrz. Krem na bazie mleka klaczy wygładzi i rozjaśni skórę, i mocno ja odżywi. Daje jej miękkości i delikatności. Produkty z mlekiem klaczy bogate są w witaminy z grupy B, kwasy alfa-hydroksykwasy, wapń i inne silne przeciwutleniacze, które mają wiele zalet dla skóry! Odżywiają one komórki skóry od wewnątrz i utrzymuje nawilżenie skóry przez cały dzień. Szczególnie dla skóry trądzikowej, gdzie delikatnie złuszcza i stopniowo leczy Twój trądzik. W przypadku skóry tłustej można używać składników, aby wydobyć nadmiar sebum z wewnętrznych porów skóry i je oczyścić. Jest to świetny środek o naturalnym składzie, który oczyszcza twarz. Wypędzi z zatkanych porów wszystkie grudki, zapobiegając powstawaniu kolejnych zaskórników, trądziku i innych.

Dlaczego stosowanie kremów w czasie regeneracji skóry jest takie ważne?

Colostrum krem działa niezwykle delikatnie, jednak w ostatecznym rozrachunku działa dla skóry wiele dobrego. Niechciane opalenizny, ciemniejsze odcienie skóry i pigmentację można usunąć stosując miejscowo te specyfiki. Wysoka zawartość kwasu mlekowego ma nie tylko właściwości rozjaśniające skórę, ale również pomaga pozbyć się martwych komórek na powierzchni skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *